Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Nová Dedina Hľadať
 
 

Vyjadrenie starostu

Naša obec, tak ako skoro všetky obce na Slovensku má vlastnú web stránku, na ktorej môže náš obyvateľ, ale aj iní získať informácie o obci a o tom, ako tu žijeme. Pred nejakým časom sme na web obce otvorili diskusné fórum s úmyslom využiť možnosti elektronickej komunikácie na otvorenú, priamu diskusiu s poukázaním na nedostatky v našej práci a následným podávaním návrhov, podnetov a pripomienok, ako čo najlepšie vykonávať prácu v prospech všetkých občanov.

 

Diskusné fórum sa však stalo sebaklamom anonymných dopisovateľov odsudzujúcich všetko, všetkých bez rozlíšenia nekritických jednostranne súdiť a vybavovať si osobné pohnútky a záujmy.
 

Je naivné odsudzovať, posudzovať iných a pritom sa hanbiť za svoj názor. Je nehorázne a odsúdenia hodné prostredníctvom diskusného fóra písať a predstierať názor v mene iných a dokonca si dovoliť bludné názory podpísať ich menom. Treba zdôrazniť, že pod rúškom výdobytkov civilizácie je to zvláštna forma barbarstva, ktorou sa tento zdeformovaný tiež človek zdegradoval.
 

Vzhľadom na to, že v niektorých prípadoch išlo o neopodstatnené opovrhovanie a ohováranie občanov a zamestnancov obce, na základe doporučenia správcu našej web stránky – WEBY GROUP Slovenska a s tým súvisiaceho môjho vyjadrenia, že na anonymné príspevky nebudem odpovedať, som dňom 7. novembra po konzultácii s web masterom zrušil diskusné fórum.


Týmto dávam možnosť každému jednému občanovi obce, aby svoj názor, námet, príspevok, kritickú pripomienku mohol predniesť osobne na zasadnutí obecného zastupiteľstva  povedať priamo starostovi, pracovníkom obce, alebo v písomnej forme doručiť poštou, prípadne odovzdať osobne do podateľne obecného úradu.


                                                                                                                                 Peter Titurus

                                                                                                                                 starosta obce


 

dnes je: 14.10.2019

meniny má: Boris

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka